Новости строительства

Розпочато прийняття в експлуатацію автомобільних доріг включених до Програми Євро 2012 в м. Донецьк.

05.02.2011 г.

У рамках здійснення програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на території Донецької області здійснюється будівництво, реконструкція, ремонт та введення в експлуатацію автомобільних доріг.


Загалом до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010р. №357 (із змінами) залучено 47 доріг, які знаходяться у комунальній власності.
Інспекцією вже прийнято до експлуатації розворотне кільце по пр. Миру у Ворошиловському районі та транспортну розв’язку на перехресті вул. Челюскінців і пр. Таманський у Київському районі м. Донецька.
Прийняте в експлуатацію розвортне кільце дозволить відрегулювати рух транспорту який слідує з дороги Донецьк – Харцизьк – Амвросіївна – КПП «Успенка», а також на період проведення спортивних змагань полегшить проїзд автотранспорту к стадіону «Олімпійський». Протяжність розворотнього кільця – 430м.
По даним аналізу інтенсивності руху, проведеного ТОВ «Автомобільна компанія» розрахункова інтенсивність руху на перспективу по розворотньому кільцю по пр. Миру складатиме 13128авт. на добу, на 20 літню перспективу – 15837авт. на добу.
Протяжність транспортної розв’язки на перехресті вул. Челюскінців і пр. Таманський у Київському районі м. Донецька – 235м
Будівництво, реконструкція, ремонт доріг яке здійснюється та території Донецької області сприятиме поліпшенню дорожніх умов та забезпечить підвищення рівня безпеки дорожнього руху.


Источник: Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областiПредыдущая новость
04.02.11 Янукович ветировал закон «О регулировании градостроительной деятельности»

Следующая новость
06.02.11 Шесть главных ловушек при покупке квартиры у застройщикаСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх