Новости строительства

Луганськ збирається подарувати Львову скульптуру бабака

04.04.2011 г.

Можливо, Луганськ подарує Львову луганського бабака як знак вдячності за раніше подарованого писанкового лева.

Зараз на цю тему ведуться переговори з відомим луганським скульптором Євгеном Чумаком. Про це на брифінгу з благоустрою повідомив заступник Луганського міського голови Заза Зухбая, передає Cxid.info.

«Писанкові лев реставрації та відновлення більше не підлягає. Вже кілька разів ми відновлювали його, але на цей раз його розбили грунтовно. Наші львівські колеги, звичайно ж, вже знають з новин про цей випадок, і нам соромно, що подарунок був так варварськи знищений. Ми не розуміємо, кому він заважав, і навіщо знадобилося його руйнувати? Можливо, що ми знову звернемося до адміністрації Львова, щоб нам подарували ще одного лева », - повідомив заступник міського голови.

За словами Зази Зухбая, Луганськ може зробити Львову зустрічний подарунок у вигляді скульптури байбака. «Зараз ведуться переговори Євгеном Чумаком, про можливість виконання цієї скульптури», - повідомив заступник Луганського міського голови.

Нагадаємо, що пам'ятник Луганську подарували жителі Львова. Скульптура була створена і розписана під час арт-фестивалю «Парад левів», який проходив у Львові в минулому році. Тоді художники розписали близько півтора десятка скульптур. Львівська мерія прийняла рішення передати їх в дар українським містам. Свого лева отримав і Луганськ..

Источник: ngoПредыдущая новость
01.04.11 Как строить недорогие квартиры

Следующая новость
04.04.11 Отливаем монолитСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх