Новости строительства

У Краматорську забудовник переслідує активістів із міліцією

05.04.2011 г.

Вчора, 4 квітня, троє співробітників міліції на чолі зі старшим дільничним Д. Філіпповим шукали чотирьох мешканців-активістів вул. Дворцової в Краматорську. Директор фірми "Интервитражсервис" С. Ткаченко написав заяву в міліцію про те, що ці активісти заважають йому будувати торговельні центри, агітуючи людей бунтувати проти забудовника і, таким чином, останній зазнає збитків.

"Міліціонери у двох з активістів взяли свідчення і пішли. Зі мною спілкуватися не захотіли і фотографуватися теж не бажали. Суворі хлопці - ці міліціонери", - пише на своїй сторінці у facebook журналіст та блогер Олексій Ладика.

Мешканці вважають, що їх почали пресувати за допомогою міліції. За більш ніж двотижневе протистояння вони і так втомилися, в однієї з активісток в суботу був серцевий напад, так тепер от міліція. Мешканці деморалізовані.

Разом з тим, мешканці за допомогою юристів депутата краматорського міськради підготували позов до суду і сьогодні ввечері будуть думати про заяву у відповідь в міліцію на забудовника.

Источник: ngoПредыдущая новость
05.04.11 Для кого в Украине начались налоговые каникулы?

Следующая новость
05.04.11 «Донбастрансгаз» купив будинок на березі моря за 10 млн гривеньСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх