Новости строительства

Будівельний патруль повертається на будмайданчики

20.04.2011 г.

У зв’язку зі зростанням рівня виробничого травматизму у будівельній галузі України, Держгірпромнагляд запроваджує рейди будівельного патруля на об’єкти будівництва.

Як повідомляє прес-служба відомства, державні інспектори з нагляду у будівництві та котлонагляді проводитимуть позапланові перевірки без попереднього повідомлення про це керівників підприємства. Це передбачає оперативне реагування органів державного нагляду на фактори ризику, які становлять загрозу життю та здоров’ю робітників, шляхом заборони проведення будівельних робіт на об’єктах.

Також, з метою створення безпечних умов праці на будівельних об’єктах Євро-2012, за кожним об’єктом чи групою об’єктів будівництва буде закріплено відповідальних осіб за організацію державного нагляду.

У разі виявлення повторних порушень умов виданих дозволів суб’єктом господарювання, а також настання нещасних випадків зі смертельним наслідком, якщо їх причиною стало недодержання умов дозволів, Держгірпромнагляд ініціюватиме перед державними органами ліцензування питання про анулювання ліцензій на проведення будівельних робіт.

Источник: ubrПредыдущая новость
20.04.11 Створення ОСББ: поради та застереження

Следующая новость
20.04.11 Строительное счастье: в ожидании «разморозки»Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх