Новости строительства

Донецькі комунальники готують безпрецедентну каральну операцію

03.07.2011 г.

У вівторок, 5 липня, КП «Донецькміськводоканал» проводитиме масштабний рейд по відключенню від систем водопостачання неплатників, що проживають в приватному секторі Київського району. Про це повідомляє комунальний портал «Життєзабезпечення».
Будуть задіяні відразу кілька рейдових бригад з довколишніх районів з усім необхідним обладнанням і екскаваторами. Таке масштабне відключення неплатників водоканал проводить вперше: «Це вимушена міра, на яку доводиться йти підприємству, щоб мати можливість і далі безперебійно забезпечувати місто водою. На жаль, численні попередження, відозви до совісті й умовляння на боржників не діють. Метод "батога" на практиці робить більш сильний ефект на недобросовісних городян, бо тільки так їм стає зрозуміло, що вода - це теж товар, за який потрібно платити! », - Заявив директор КП« Донецькміськводоканал »Юрій Перебийніс.
Водоканал планує протягом дня збезводнити всіх неплатників, які проживають в будинках по вулицях Новочеркаська і Марковникова. Загальна заборгованість мешканців, що проживають на цих вулицях, становить майже 35 тисяч гривень. Всі боржники цього району вже отримували неодноразове повідомлення про заборгованість, а також попередження про майбутнє відключення.
Рейд по Київському району не буде разовою акцією. Подібні масові відключення очікують боржників по всьому місту.
«Така жорстка політика КП" Донецькміськводоканал "пов'язана зі зниженням активності населення в оплаті послуг підприємства. Тільки в Київському районі заборгованість населення на сьогоднішній день становить 6 мільйонів 250 тисяч гривень. Подібна ситуація спостерігається практично в кожному районі міста, що не могло не позначитися на збільшенні загальної дебіторської заборгованості населення перед водоканалом, яка на сьогоднішній день становить 50949000 гривень », - йдеться в повідомленні.
Рейдові бригади будуть супроводжувати пересувні каси зі збору платежів, в які неплатники зможуть зробити оплату і уникнути відключення від систем водопостачання. В іншому випадку, відключення не уникнути. Відновлення послуг водоканалу обійдеться боржникам в середньому близько 450 гривень.

Источник: ngoПредыдущая новость
02.07.11 Кафельное гостеприимство

Следующая новость
08.07.11 Сам строишь дом - сам отвечаешь за ее безопасность и качествоСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх