Новости строительства

ДП «Маріупольський морський торговельний порт» отримано дозвіл на будівництво блоку очисних споруд зливних вод. Маріупольський морський торговельний порт - провідний порт на Азовському морі, який входить до четвірки провідних портів України. Потужність порту дозволяє переробляти понад 15 млн тон грузів в рік. Порт знаходиться на північно-західній частині Таганрозького заливу Азовського моря.

17.09.2011 г.

На сьогодні 18 вантажних причалів порту розташовані вздовж берегової полоси та утворюють ряд басейнів.


Запроектований блок очисних споруд дощових вод з допоміжними приміщеннями Південно-Західної частини II-го вантажного району ДП «ММТП» є складовою частиною програми поетапного оновлення Маріупольського морського торговельного порту, передбаченого генеральним планом його розвитку.


На сьогодні Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області ДП «Маріупольський морський торговельний порт» надано дозвіл на виконання будівельних робіт з будівництва блоку очисних споруд зливних вод і допоміжних приміщень.


Ділянка будівництва розташована на Південно-Західної частині II-го вантажного району ДП«ММТП» на території Маріупольського морського торговельного порту у тиловій зоні на сполученні причалів №14 і №13.


Основне призначення запроектованого блоку очисних споруд та допоміжних приміщень:


- очщення дощових поверхневих вод від зважених речовин та нафтопродуктів;


- організація та управління роботою очисних споруд порту;


- покращення санітарного обслуговування робочих місць прилеглих причалів і територій.


Проектом передбачено будівництво блоку очисних споруд з адміністративно-побутовими приміщеннями, які зблоковані з існуючою будівлею та обладнанням трансформаторної підстанції в тилу причалу Маріупольського порту.


Запроектовані очисні споруди передбачають водозбір ливнестоків з території II-го вантажного району Маріупольського порту загальною площею 11,3га. У тому числі з територій: причалу №14, кордонних та складських площ причалів №№12, 13, ВП-3 та інших.


Очистка перших порцій забруднених дощових стічних вод передбачена на комплексній установці для очистки дощових стічних вод продуктивністю 20,0л/с, з подальшим відводом очищеної води в резервуар чистої води з попередньою подачею дощових стоків на очисну установку в модуль флотаційної очистки продуктивністю 80,0м3/год.


Будівництво блоку очисних споруд здійснюється ТОВ «Підприємство «МАСТ-БУД» яке виконує всі обсяги загальнобудівельних робіт.


Нормативний строк будівництва – 16 місяців.

Источник: Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областiПредыдущая новость
13.09.11 В Донецке продолжаются работы по реконструкции аэровокзального комплекса По информации заместителя директора по производству компании «Альтком» внутри здания нового терминала аэропорта «Донецк» завершается монтаж эскалаторов и лифтов.

Следующая новость
17.09.11 Аэропорт Донецка будет принимать до трех миллионов пассажиров ежегодно. Борис Колесников убежден, что все работы завершатся в срок. По словам вице-премьера министра инфраструктуры, строящиеся воздушные ворота Донецка заработают к Новому году.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх