Новости строительства

Україна не має інших тепломереж, ніж ті, які є. Як повідомляють засоби масової інформації, Прем’єр-міністр України Микола Азаров піддав критиці діяльність Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка за незадовільний початок опалювального періоду, зокрема, затримку його початку в ряді областей. Серед таких називалися Івано-Франківська, Луганська, Херсонська області, а також АР Крим.

03.11.2011 г.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наголошує, що нинішній початок опалювального періоду не є чимось надзвичайним, і відбувається за планом, а відсутність масштабних системних аварій на системах теплопостачання свідчить про задовільну підготовку до його проведення. Технічний стан мереж теплопостачання, відсутність сучасної термоізоляції будинків, кліматичні характеристики, а іноді – звичайне зволікання місцевої влади стали причиною затримки початку обігріву помешкань громадян.

Причиною звернень громадян із названих областей стали, у переважній більшості, локальні пориви тепломереж, яких неможливо уникнути при їх нинішньому стані. Нагадаємо, що більше 4,5 тис. км тепломереж у двотрубному обчисленні – катастрофічно зношені.

Крім того, наприклад, у Луганську, місцева влада вчасно не уклала договори на постачання газу, що призвело до затримки із початком обігріву споживачів. У тому ж Луганську 13 будинків, де створені ОСББ, ухвалили рішення про самостійне визначення початку опалювального періоду для цих будівель, внаслідок чого розпочали його тільки у другій – третій декаді жовтня.

Найвищі посадові особи неодноразово наголошували на необхідності економії ресурсів та енергоносіїв. Тому розпочинати обігрів помешкань, наприклад, у Севастополі, раніше 28 жовтня не було жодних підстав. Адже тільки того дня середньодобова температура у місті морської слави стала нижчою за 8 градусів за Цельсієм. До слова, у Ялті й досі температура вища.

Підсумовуючи, необхідно зазначити, що нинішній стан систем життєзабезпечення є нічим іншим, як результатом ставлення держави до цього сектора економіки, що відобразилося у хронічному недофінансуванні галузі, відсутності системних реформ, неадекватній тарифній політиці. Ситуація частково стала змінюватися лише із виданням відповідного Указу Президента та створення національного регулятора – Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг.

Стосовно ж перебігу включення опалення, Мінрегіон продовжує координувати діяльність місцевої влади з нормального проходження опалювального періоду.

За інформацією, яка надійшла від облдержадміністрацій, станом на 8:00 2-го листопада у 17 областях, а саме у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській, працюють всі котельні та підключено до теплопостачання 100% споживачів. Крім того, ще у чотирьох областях – Житомирській, Київській, Кіровоградській, Львівській, а також у Києві при штатній роботі всіх систем теплопостачання та підключенні майже всіх споживачів, з різних причин поки-що залишаються без теплопостачання по 1 – 2 житлових будинки. У Запорізькій області ще не обігрівають 20 навчальних закладів, де канікули тривають до 13 листопада, а у Закарпатській – 5 шкіл, де вже 4 листопада завершать монтаж модульних котелень, а канікули триватимуть до 11 листопада.

За інформацією регіональних структурних підрозділів з питань житлово-комунального господарства локальні аварії теплових мереж, пошкодження внутрішньобудинкових систем опалення ліквідовуються протягом доби.

У Мінрегіоні здійснюється цілодобовий збір інформації про хід запуску тепломереж у регіонах, ведеться реєстр проблем, які виникають при цьому, вживаються термінові заходи реагування. На офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (www.minregion.gov.ua) розміщена інтерактивна карта із зазначенням контактів місцевих диспетчерських служб.Прес-служба Мінрегіону

Источник: Прес-служба МінрегіонуПредыдущая новость
02.11.11 Фэн-шуй в ванной комнате. Всё больше людей стремятся обустроить своё жилище, опираясь на законы древне-китайской философии Фэн-шуй, стараясь в первую очередь как можно правильнее расположить и оформить жилые комнаты, не уделяя порой соответствующего внимания планировке и дизайну ванной.

Следующая новость
03.11.11 Донецк дополнительно выделит 1,5 млн. грн на молодежное ипотечное кредитование. 1,5 млн. грн. будет дополнительно выделено на финансирование Программы развития молодежного жилищного кредитования в Донецке на 2002-2012 гг., сообщил Вадим Кашицын, директор Донецкого РУ Фонда.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх