Новости строительства

Колесніков побудує льодову арену на 10 тисяч глядачів. Борис Колесніков має намір побудувати нову льодову арену, не менш 10 тисяч глядачів для свого хокейного клубу "Донбас". Про це Колесніков повідомив під час відкритого тренування команди в Донецьку в середу, 18 січня. Як повідомлялося раніше, хокейний клуб "Донбас" ставить за мету перехід на більш високий рівень – у Континентальну хокейну лігу.

19.01.2012 г.Однак у регламенті КХЛ обговорено, що мінімальне число індивідуальних глядацьких місць, де грає команда Ліги, повинна бути не менш 5 500.

У такий спосіб нова льодова арена "Донбасу" дозволить клубові відповідати цій вимозі регламенту.

Відповідаючи на питання журналістів, чи не планує "Донбас" побудувати для себе льодовий палац рівня нового стадіону футбольного клубу "Шахтар", Борис Колесніков сказав, що "Донбас Арена" одна така у світі".

Що стосується хокейного клубу, за словами президента клуба, у Донецьку найближчим часом почнеться будівництво нового льодового комплексу передає "Остров".

"Одне можу сказати напевно: ми почали роботу з декількома відомими людьми і компаніями. Вони протягом п'яти-шести місяців підготують ескізи, за якими потім можна буде замовити проект. Ми плануємо, що арена буде вміщати не менш 10 тисяч глядачів, а, може, і більше", - пообіцяв Колесніков.

Він не уточнив, де саме буде будуватися новий льодовий палац. "Де мер землю виділить", - сказав президент клубу.

"Для "Донбасу" ми шукаємо варіанти. Ми повинні знайти місце в центральній частині, щоб були зручні під'їзди", - заявив у відповідь донецький міський голова Олександр Лук'янченко.

"Для Донецька, куди як на роботу їздять футбольні команди "Барселона", "Рома", "Лаціо", ми просто не маємо морального права мати команду нижче рівня КХЛ", - позначив амбіції клубу Колесніков.

Источник: ngoПредыдущая новость
19.01.12 В Артёмовске учили энергосбережению. На презентации выставки «Энергоэффективное строительство», которую, наряду с большими городами Украины, на десять дней принял и активно экспериментирующий в этой области Артемовск, немецкий эксперт-архитектор предлагал различные способы сделать быт дешевле.

Следующая новость
21.01.12 Завершено строительство терминала КП «Международный аэропорт «Донецк» Завершена первая очередь реконструкции аэровокзального комплекса КП «Международный аэропорт «Донецк». В здании нового терминала началось обучение персонала и пусконаладочные работы на технологическом оборудовании.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх