Новости строительства

Євродороги: Донеччина виходить на фінішну пряму. На Донеччині продовжується підготовка доріг до Євро-2012. Інтенсивно тривають земляні роботи на трасі Донецьк – Запоріжжя. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в прес-службі компанії «Альтком».

20.03.2012 г.

«Активно проводяться земляні роботи на трасі Донецьк – Запоріжжя, у яких задіяно 60 осіб та 40 одиниць техніки», - сказав начальник БУ-1 ТОВ «Дорожнє будівництво «Альтком» Олександр Валуйкін. Він додав, що до Євро-2012 дорожники мають реконструювати три ділянки автошляху – 210-212 км, 212-214 км, 214-217 км.
Пан Валуйкін також відмітив, що продовжуються роботи з улаштування дорожнього полотна на трасі Знам’янка – Луганськ – Ізварине. На дорозі в обхід стадіону «Донбас Арена» виконується увесь комплекс робіт, споруджується естакада. Триває також підготовка до будівництва четвертої черги дороги в обхід Донецька.

Источник: Інформаційний центр «Україна-2012»Предыдущая новость
20.03.12 Этнический стиль. Сегодня все больше людей предпочитает этнический стиль интерьера. И этому найти объяснение весьма просто - этнический стиль всегда несет в себе нотку уюта и тепла, ведь он является отображением жизненного уклада народа.

Следующая новость
21.03.12 Украинцам придется больше платить за отопление. Энергетическая модернизация жилых домов в Украине обойдется средней семье в 70 евро в год, что позволит сократить на 50% потребление тепла. Об этом говорится в отчете Всемирного банка "Модернизация системы централизованной системы отопления в Украине: учет тепла и ведения платежей на основе его фактического потребления", сообщает "Коммерсант-Украина".Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх