Новости строительства

Західний автовокзал - велика проблема, - Шишацький. Західний вокзал у Донецьку є серйозною проблемою. Про це сьогодні, 3 грудня, заявив голова Донецької обласної адміністрації Андрій Шишацький, - пише «УРА-Информ.Донбасс».

04.12.2012 г.

Він зазначив, що вокзал був проблемою з самого початку, а місто могло знайти місце і зручніше для людей і в цілому для області. Саме тому частина обласних маршрутів перейшла до аеропорту, і ж / д вокзалу.

«Я взагалі прихильник, щоб максимально" розтягнути "ці маршрути на ці ділянки. До того ж, біля західного вокзалу є проблеми з засновниками - одні в бігах, під арештам. Тому їм незручно користуватися, до нього незручно доїхати. Ні тролейбусів, нічого не ходить », - резюмував Шишацький.

Источник: ngoПредыдущая новость
04.12.12 Завтра в Горловке очередное отключение водоснабжения. В связи с проведением ремонтных работ на водоводе Д=500мм от ФС №2 с 5.00 до 24.00 04 декабря будет прекращена подача питьевой воды потребителям части Центрально-Городского района в границах улиц: от пр. Победы до ул. Кирова и от ул. Остапенко до ул. Герцена.

Следующая новость
04.12.12 Луганчани стали менше користуватися транспортом через брак грошей. За 11 місяців 2012 року в Луганській області різними видами транспорту було перевезено 221,6 млн. пасажирів. Це на 3,2% менше аналогічного показника за минулий рік.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх