Новости строительства

Донеччани виставляють себе на продаж, щоб допомогти дітям (ФОТО). Донецькі дівчата та хлопці виставляють себе на продаж щоб зібрати кошти на подарунки дитячим будинкам. Акція «Купи побачення» спрямована на збір коштів до Дня Святого Миколая.

04.12.2012 г.

Купити благодійне побачення можна в соціальній мережі, достатньо лише зробити ставку під фотографією людини, яка сподобалась. Стартова ціна лоту — 25 грн. Піднімати ціну можна лише на цілі числа. Торги триватимуть до 21 грудня. До участі запрошуються мешканці Донецька, Макіївки та Харцизька. Щоб взяти участь в акції в якості «лота» необхідно надіслати своє фото, ім'я, номером телефону та кілька слів про себе за бажанням, на e-mail: visitmeolya@mail.ru, igor.gulay@gmail.com.Лот №20, Катя

Викуп побачень відбудеться 22 грудня з 12:00 до 19:00 в Арт-клубі «Телеграф» (Донецьк, пр. Гурова, 11). Покупець, оплативши «лот», отримає номер телефона людини для побачення. Дпро день побачення покупець і «лот» домовляються самостійно. Якщо покупець не приходить у вказаний день або не перераховує протягом дня гроші на картку, його ставка анулюється. У такій ситуації право викупу переходить людині з попередньою ставкою, яка 23 грудня може оплатити своє побачення. Переглянути усі лоти можна в альбомах дівчата й хлопці.

За словами однієї з організаторів Ольгі Крупеніної, у попередні роки проведення аукціону були зібрані кошти, щоб придбати пральну машину, баскетбольні м’ячі, канцелярські набори та солодощі для інтернату «Веселка» в Макіївці, солодощі та іграшки для притулку «Мартін-клуб» в Макіївці, а також ігровий розвиваючий модуль для центру дозвілля дітей з ДЦП «Дивоцвіт» в Краматорську. «У групі є фотоальбом з минулих поїздок - можна глянути на результати. Крім того, всіх бажаючих запрошуємо на закупівлю подарунків і поїздку до дітей. Після закупівель будуть викладені чеки», - зазначає організаторка.Лот №13, Андрій. Безнадійний романтик

Акція «Купи побачення» відбувається третій рік поспіль в межах всеукраїнського проекту «Святий Миколай збирає подарунки». Організаторами заходу є ВМГО «Молодь Демократичного альянсу».

Організатори також пропонують долучитися до збору речей та коштів й без участі в аукціоні. Можна перевести гроші на карту Приватбанку №6762462053417256, Ассіде Лейла, написавши організаторам про особу, яка перераховує кошти. Також є можливість перерахувати гроші на гаманець WebMoney: U300804076971-гривні, Z424143567962-долари, R143296200532-рубл. Ще один варіант - принести гроші або подарунки особисто в день викупу побачень.

Источник: ngoПредыдущая новость
04.12.12 Луганчани стали менше користуватися транспортом через брак грошей. За 11 місяців 2012 року в Луганській області різними видами транспорту було перевезено 221,6 млн. пасажирів. Це на 3,2% менше аналогічного показника за минулий рік.

Следующая новость
04.12.12 Влада Артемівська підготувала мешканців до кінця світу. Мешканцям Артемівська слід дивитись телевізор та слухати радіо під час масової небезпеки. Такі рекомендації надав начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міськради Володимир Литовченко.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх