Новости строительства

Влада Артемівська підготувала мешканців до кінця світу. Мешканцям Артемівська слід дивитись телевізор та слухати радіо під час масової небезпеки. Такі рекомендації надав начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міськради Володимир Литовченко.

04.12.2012 г.

Координувати дії населення в момент виникнення глобальних небезпек для життя, наприклад, техногенних катастроф чи навіть кінця світу, будуть за допомогою звукової системи оповіщення, радіо і телебачення, повідомляє портал 06274.

«Почувши сигнал сирени, необхідно включити дротове радіо або телевізор на місцевий канал, де будуть дані інструкції для подальших дій. В залежності від обставин», - заявив Литовченко.

Як повідомили в артемівському відділі з надзвичайних ситуацій, міська система оповіщення працює справно і перевіряється щомісяця.

Источник: ngoПредыдущая новость
04.12.12 Донеччани виставляють себе на продаж, щоб допомогти дітям (ФОТО). Донецькі дівчата та хлопці виставляють себе на продаж щоб зібрати кошти на подарунки дитячим будинкам. Акція «Купи побачення» спрямована на збір коштів до Дня Святого Миколая.

Следующая новость
05.12.12 У Донецьку засвітили найвищу в Україні ялинку (ФОТО). У Донецьку з’явилась рекордно висока як для України ялинка. Її висота склала 93 метри. На стіні будівлі з’явилась світлодіодна ялинка. Наразі вона найвища в місті та країні.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх