Новости строительства

У Донецьку засвітили найвищу в Україні ялинку (ФОТО). У Донецьку з’явилась рекордно висока як для України ялинка. Її висота склала 93 метри. На стіні будівлі з’явилась світлодіодна ялинка. Наразі вона найвища в місті та країні.

05.12.2012 г.

Рекорд по висоті зимового дерева-прикраси поставив торгівельний центр "Грін Плаза". Проте, ця ялинка особиста ініціатива приватного бізнесу.

Щодо офіційної ялинки міста, то відомо, що вона цьогоріч вперше буде штучною. Подробиці про центральну ялинку міста розкаже міський голова Донецька Олександр Лук'янченко на своїй щотижневій прес-конференції.

Источник: ngoПредыдущая новость
04.12.12 Влада Артемівська підготувала мешканців до кінця світу. Мешканцям Артемівська слід дивитись телевізор та слухати радіо під час масової небезпеки. Такі рекомендації надав начальник відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артемівської міськради Володимир Литовченко.

Следующая новость
05.12.12 В парку імені Щербакова м. Донецьк прийнято в експлуатацію критий аквапарк. нспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області видано сертифікат на закінчений будівництвом об’єкт – комплекс критого аквапарку по вул. Стадіонній у Ворошиловському районі м. ДонецькаСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх