Новости строительства

У Донецьку зведуть ще один «Ашан». Недобудовану лікарню швидкої допомоги в Ленінському районі незабаром знесуть, а на її місці може з'явитися гіпермаркет «Ашан».

15.01.2013 г.

Крім того, компанія «Immochan Україна» в минулому році заявила і вже приступила до будівництва торгово-розважального центру «Сітіпарк» між Донецьком і Макіївкою, поряд з уже існуючим «Ашан». Його відкриття заплановане на жовтень 2013 року, повідомляє "КоррДон".

«Зведення ТРЦ дозволить збільшити існуючий потік відвідувачів, а це на сьогодні приблизно сім мільйонів осіб на рік», - сказав на закладці першого каменя у фундамент будівництва директор компанії «Immochan Україна» Філіп Бертере.

Нагадаємо, що інвестиції в будівництво ТРЦ «Сітіпарк» складуть понад 30 мільйонів євро. На загальній площі майбутнього центру (48 тис. кв. М) в торговельній галереї буде розміщено більше 120 магазинів, зокрема, великі міжнародні бренди, багато з яких вперше представлені в регіоні. Проект будівництва також включає велику розважальну зону - кінотеатр-мультиплекс на десять залів, дитячий ігровий центр, роллердром, каток, зону ресторанів.

Источник: NGOПредыдущая новость
10.01.13 Чем чистили ковры наши бабушки? Сегодня на полках магазинов большое разнообразие чистящих и моющих средств. В общем, почистить ковер или другое ворсистое покрытие – не проблема. К тому же, его можно и в химчистку отнести. Но порой так не хочется дышать химией. В доме есть маленькие дети или люди, страдающие от аллергии. А чем чистили ковры наши бабушки?

Следующая новость
15.01.13 Схему дорожнього руху в Донецьку кардинально змінять. 2013-й у Донецьку вирішили почати з повною реформи руху в місті. У місті 180-200 автомобілів на 1000 жителів.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх