Новости строительства

Схему дорожнього руху в Донецьку кардинально змінять. 2013-й у Донецьку вирішили почати з повною реформи руху в місті. У місті 180-200 автомобілів на 1000 жителів.

15.01.2013 г.

Таке зростання автомобілізації призвело до загострення всього комплексу транспортних проблем: зниження швидкості руху транспорту, утворення багатогодинних заторів, зростання аварійності, погіршення екологічного стану навколишнього середовища, - повідомляє прес-служба Донецької міської ради. Чиновники визнають, що проблема аварійності не втрачає гостроти саме через те, що дорожня інфраструктура ще у багато не відповідає нинішнім потребам.

У плани муніципалітету входить продовжувати установку звукових світлофорів. У нинішньому році їх з'явиться 4. Два - по проспекту Полеглих Комунарів (на перетині з Лівобережної та Ходаковського), один - на перехресті пр. Київського і вул. Поліграфічної, а також по проспекту Дзержинського на перетині з Лівобережної.

Источник: NGOПредыдущая новость
15.01.13 У Донецьку зведуть ще один «Ашан». Недобудовану лікарню швидкої допомоги в Ленінському районі незабаром знесуть, а на її місці може з'явитися гіпермаркет «Ашан».

Следующая новость
15.01.13 На березі Кальміусу з'явиться велодоріжка. У цьому році буде реконструйована ділянка між проспектом Ілліча та бульваром Шевченка на східній стороні набережної річки Кальміус.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх