Новости строительства

Донецький водоканал перебуває на межі катастрофи. Близько 90% водопровідних мереж донецького комунального підприємства "Донецькміськводоканал" знаходяться в аварійному стані.

22.01.2013 г.

Всього ж по Україні в аварійному стані знаходиться 37% мереж централізованого водопостачання та водовідведення, повідомляє "Обозреватель".

Найбільш аварійні мережі централізованого питного водопостачання мають КП "Донецькміськводоканал" (90% зношеності), КРП "ВПВКГ Феодосії" (84%) і КП Алчевське ВУВКГ "(74%). В небезпечному списку також фігурують водоканали Євпаторії, Луганська, Керчі, Львова, Нікополя, Дніпропетровська, Запоріжжя, Тернополя, Луцька та Житомира.

Найбільш зношені мережі водовідведення мають КП "Донецькміськводоканал" (88% зношеності), КП "Харьковводоканал" (80,7%) та КРП "ВПВКГ Феодосії" (76,5%). У цьому списку також водоканали Кременчука, Керчі, Сімферополя, Житомира, Запоріжжя, Алчевська, Мелітополя, Луганська та Білої Церкви.

Источник: ngoПредыдущая новость
22.01.13 Контролеры решили отключить от электричества автовокзал в центре Донецка. На очереди еще два. ТУ Госгорпромнадзора Украины в Донецкой области создало комиссию, которая начала проверку АВ «Южный», АВ «Западный», АВ «Восточный» (ООО «ДОПАС»). Об этом сообщает пресс-служба ведомства со ссылкой на заместителя начальника теруправления Госгорпромнадзора в Донецкой области Вахтанги Миминошвили.

Следующая новость
23.01.13 У Луганську хочуть створити компанію, яка розрахує тарифи для кожного будинку. У Луганську автори програми у сфері обслуговування житлового фонду пропонують створити керуючу компанію, яка буде безпосередньо спілкуватися із співвласниками та орендарями кожного будинку, вирішувати всі питання від імені населення, погодивши їх пріоритетність і вартість.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх