Новости строительства

У Луганську хочуть створити компанію, яка розрахує тарифи для кожного будинку. У Луганську автори програми у сфері обслуговування житлового фонду пропонують створити керуючу компанію, яка буде безпосередньо спілкуватися із співвласниками та орендарями кожного будинку, вирішувати всі питання від імені населення, погодивши їх пріоритетність і вартість.

23.01.2013 г.

Про це повідомили в прес-службі Луганської міськради.

Ключовою ідеєю створення управляючої компанії є залучення населення до процесів управління, утримання і ремонту житла, оскільки будинок, його конструктивні елементи, обладнання, приміщення загального користування належать власникам. Однією з головних і першочергових завдань даної компанії є розрахунок тарифу по кожному будинку, проведення громадських слухань з обговорення тарифів. Необхідно зробити тариф прозорим і зрозумілим кожному жителю.

Згідно з пропозиціями ініціаторів створення компанії, вона буде роз'яснювати і вводити нові правила проведення ремонтів в кожному будинку на умовах співфінансування. При цьому вона буде контролювати роботу підрядних організацій (визначених на конкурсній основі), нести відповідальність за якість наданих послуг і розмежує функції замовника і виконавця послуг.

«Усім власникам квартир у багатоквартирних будинках потрібно давно зрозуміти, що ми одночасно є власниками усього будинку в цілому - стін, дахів, підвалів, горищ, ліфтів, - заявив перший заступник Луганського міського голови Маноліс Пілавов. - Іншими словами, придбавши у власність квартиру, ми автоматично набули якусь частину всього цього майна і повинні займатися будинком в першу чергу на умовах співфінансування. Зрозуміло, що боротися зі сформованим стереотипом буде дуже складно, але вкрай необхідно, інакше ні про які шляхи розвитку галузі говорити не доведеться ».

Источник: ngoПредыдущая новость
22.01.13 Донецький водоканал перебуває на межі катастрофи. Близько 90% водопровідних мереж донецького комунального підприємства "Донецькміськводоканал" знаходяться в аварійному стані.

Следующая новость
23.01.13 У Донецьку зафіксували температурний рекорд. У Донецьку декілька днів триває досить тепла для цієї пори погода. У підтвердженні цих слів - дані донецьких синоптиків, які зафіксували температурний рекорд, причому, він був побитий з великим запасом, на цілих 7 градусів.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх