Новости строительства

У Донецьку зафіксували температурний рекорд. У Донецьку декілька днів триває досить тепла для цієї пори погода. У підтвердженні цих слів - дані донецьких синоптиків, які зафіксували температурний рекорд, причому, він був побитий з великим запасом, на цілих 7 градусів.

23.01.2013 г.

"Сьогодні в Донецьку було 13 градусів тепла. Ми перевищили абсолютний максимум для цього дня на 5 градусів", - пояснила Людмила Радіонова, начальник донецького центру по гідрометеорологіі.

Втім, метеорології говорять, що нинішня січнева весна - тимчасове явище. Вже на вихідних будуть знову панувати відчутні морози.

"Очікуємо подальшого зниження температури. Завтра буде ще тепло, але до вихідних вночі буде -10 ... -15", - зазначила синоптик, повідомляє "dn.vgorode.ua".

Источник: ngoПредыдущая новость
23.01.13 У Луганську хочуть створити компанію, яка розрахує тарифи для кожного будинку. У Луганську автори програми у сфері обслуговування житлового фонду пропонують створити керуючу компанію, яка буде безпосередньо спілкуватися із співвласниками та орендарями кожного будинку, вирішувати всі питання від імені населення, погодивши їх пріоритетність і вартість.

Следующая новость
23.01.13 Єнакієве скоро обзаведеться власним телеканалом. Скоро в Єнакієвому з'явиться міське телебачення. Про це 22 січня заявила заступник Єнакіївського міського голови Віра Крохмалюк в ході апаратної наради відділів та управлінь міськради, передає «30 днів».Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх