Новости строительства

Єнакієве скоро обзаведеться власним телеканалом. Скоро в Єнакієвому з'явиться міське телебачення. Про це 22 січня заявила заступник Єнакіївського міського голови Віра Крохмалюк в ході апаратної наради відділів та управлінь міськради, передає «30 днів».

23.01.2013 г.

За її словами, зараз йде робота по підготовці і запуску Єнакіївського телевізійного каналу. «Зараз ведеться активна робота по відновленню енакіеского телебачення. На сьогоднішній день ведеться відеозйомка всіх знакових заходів, які проходять в місті », - зазначила Віра Крохмалюк.

Як уточнила заступник мера, транслювати програми єнакіївського телебачення буде ТРК «Перспектива», з якою буде укладено договір.

Источник: ngoПредыдущая новость
23.01.13 У Донецьку зафіксували температурний рекорд. У Донецьку декілька днів триває досить тепла для цієї пори погода. У підтвердженні цих слів - дані донецьких синоптиків, які зафіксували температурний рекорд, причому, він був побитий з великим запасом, на цілих 7 градусів.

Следующая новость
23.01.13 В Харькове ввели в эксплуатацию 184 тыс. кв. м жилья. 184 тыс. кв. м жилья ввели в эксплуатацию в 2012 г. в Харькове. Об этом сообщил начальник инспекции Государственного архитектурно-строительного контроля в Харьковской области Александр Мальцев. В 2011 г. было принято в эксплуатацию 290 тыс. кв. м жилья.Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх