Новости строительства

У Донецьку завершують будівництво готелю світового бренду

23.07.2013 г.

Девелоперська компанія UDC Holding (Київ), має намір завершити будівництво 3-зіркового готелю Campanile в Донецьку в грудні 2013 року.
"Проект (щодо створення в Україні мережі з 6 3-зіркових готелів під брендом Campanile) вже на стадії реалізації, перший готель на 163 номери вже добудовується в Донецьку, плановий запуск - грудень цього року. Будівля вже добудована, ведуться внутрішні роботи", - зазначив генеральний директор UDC Holding Юрій Стецьків, передають "Українські новини".

Середня тривалість такого будівництва становить 1,5-2 роки на готель.

Крім того, компанія планує почати будівництво перших 5 2-зіркових готелів під брендом Premiere Classe французького готельного оператора Louvre Hotels & Golden Tulip в наступному році.

У лютому 2011 компанії "Герц" і UDC Holding заявляли про намір завершити будівництво 3-зіркового готелю Campanile в Донецьку на початку 2012 року.

У грудні 2010 року UDC Holding домовилася з готельним оператором Louvre Hotels & Golden Tulip (Франція) про управлiння 6 3-зірковими готелями Campanile у Києві, Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові та Одесі до вересня 2012 року.

Реалізація проекту передбачала інвестиції в розмірі 54 млн євро.

UDC Holding (Universal Development & Construction Holding) об'єднує ряд компаній, які працюють на ринку нерухомого майна України з 1998 року.

Источник: NGOПредыдущая новость
23.07.13 В Донецке будет детский кардиохирургический центр мирового уровня

Следующая новость
23.07.13 Сухие смеси: характеристики и применениеСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх