Новости строительства

У День міста відкриють Льодову арену в Луганську

09.08.2013 г.У Луганську Льодову арену планують відкрити до Дня міста, 14-15 вересня.
Про це сьогодні заявив перший заступник Луганського міського голови Маноліс Пілавов, - пишуть «Луганськ.Коментарі».

«Льодова арена - можу з упевненістю вже запевнити, що до Дня міста ми її відкриваємо. Ті борги - 11,7 мільйонів, які були з минулого року, - знову-таки завдяки Олександру Сергійовичу (Єфремову - ред.) Надійшли на розрахунковий рахунок генерального підрядника. На сьогоднішній день роботи вже ведуться. Що стосується внутрішніх робіт - залишилося повісити світильники, які вже прийшли на будівельний майданчик. Зараз займаються табло, воно вже теж на будівельному майданчику. Вони його монтують », - розповів Пілавов.

За його словами, залишається заморозити лід. Також зараз йдуть роботи з благоустрою.

«Займаються благоустроєм, бо після минулого року благоустрій прийшло, будемо говорити, в несмотрібельний вигляд. Також неякісно були виконані роботи. Це теж, напевно, все-таки добре, що ми її торік не здали в експлуатацію. Я просто навіть не знаю, хто б їх виправляв (недоліки - ред.). На сьогоднішній день вони виправляють всі свої неякісні види робіт, і до 25 числа вони планують його передати місту на баланс », - повідомив перший заступник мера.

Нагадаємо, що раніше глава Луганської ОДА Володимир Пристюк запевняв, що планують здати арену в червні.

Як повідомлялося, Льодовий палац у Луганську обіцяли ще відкрити в лютому. Його відкриття відкладалося через відсутність електроенергії.

«Всі підведено, а ЛЕО не підключає», - розповідав керівник будівництва Андрій Шконін.

У інформації не для камери енергетики розповіли, що забудовник кілька разів змінював проект, у зв'язку з цим змінювалася і схема енергозабезпечення. Як тільки узгодять остаточний варіант - електроенергію до об'єкта підведуть.

Пізніше в інтерв'ю журналістам заявив Луганський міський голова Сергій Кравченко заявив, що Льодовий палац у Луганську планують здати в експлуатацію в березні.

За його словами, зараз вирішуються останні фінансові питання.

Источник: NGOПредыдущая новость
08.08.13 Артемовцам представят новый генплан на общественных слушаниях

Следующая новость
09.08.13 Власникам земель у Донецькій області потрібно оновити документиСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх