Новости строительства

Власникам земель у Донецькій області потрібно оновити документи

09.08.2013 г.

Старі державні акти на землю дійсні. Про зміни, що сталися у земельному законодавстві, розповіла начальник Головного управління Держземагентства у Донецькій області Наталя Сігітова.
За її словами, в державних актах на право власності старого зразка не був передбачений кадастровий номер, - пише КИД. Тепер, за новим зразком, в них має бути вказаний номер земельної ділянки. Він означає, що держава визнала власника і зобов'язана захищати право власності. Крім того, без його наявності власник не зможе провести будь-яку операцію зі своєю ділянкою: передати у спадщину, продати або подарувати.

Наталія Сігітова зазначила, що з початку цього року реєстрація землі та прав власності на неї розділена між двома відомствами.

"Органи земельних ресурсів реєструють земельна ділянка як об'єкт і вносять всі необхідні дані в систему Державного земельного кадастру, а органи Державної реєстраційної служби, створені при Міністерстві юстиції України, реєструють право на ділянку в єдиному Державному реєстрі прав на нерухоме майно", - підкреслила начальник головного управління Держземагентства.

Замість державних актів видаватимуться свідоцтва на право власності на нерухоме майно. Однак, ті документи, які видані раніше, залишаються дійсними. З початку року на Донеччині вже зареєстровано більше 30 тисяч земельних ділянок. Всього землевпорядники регіону отримали від громадян майже 54 тисячі заявок.

Источник: NGOПредыдущая новость
09.08.13 У День міста відкриють Льодову арену в Луганську

Следующая новость
09.08.13 ДТЕК модернізував підстанцію у центрі Донецька за 6 мільйоінвСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх