Новости строительства

ДТЕК модернізував підстанцію у центрі Донецька за 6 мільйоінв

09.08.2013 г.

«ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» завершив комплексну модернізацію підстанції «Ново-Центральна». Вона забезпечить надійне електропостачання споживачів центральної частини Донецька, в тому числі парку ім. Щербакова. Компанія інвестувала в проект 6,5 млн грн.
Технічне переоснащення підстанції «Ново-Центральна» (в експлуатації з 1964 року) проводилося протягом двох останніх років. За цей час було повністю замінено застаріле обладнання високовольтних і низьковольтних розподільчих пристроїв, силові трансформатори. Нове сучасне обладнання - вакуумні вимикачі, мікропроцесорні пристрої захисту - підвищить надійність і рівень експлуатації підстанції в нормальному та аварійному режимах, забезпечить споживачам центральних районів Донецька, у т. ч. парку культури і відпочинку ім. Щербакова, аквапарку, ДП «Шахта ім. М. Горького» безперебійне якісне електропостачання.

«До теперішнього часу обладнання ПС «Ново-Центральна» в періоди пікового навантаження працювало із значним перевантаженням, що перешкоджало забезпеченню надійного електропостачання центру Донецька. Виконана модернізація і установка нового сучасного обладнання забезпечить нашим клієнтам безперебійне електропостачання, що є одним з основних напрямків клієнтоорієнтованої політики підприємства», - зазначив технічний директор ПАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» Сергій Качура.

Крім робіт з модернізації мереж центральної частини міста, в поточному році «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля» у рамках інвестиційної програми виконає модернізацію мереж, що живлять широке коло споживачів, в першу чергу підприємства вугільної галузі. Так, у 2013 році розпочато реконструкцію підстанції шахти ім. А.А. Скочинського. Загальна вартість проекту, завершення якого заплановано на 2014 рік, складе близько 30 млн грн. Виконуються роботи з заміни обладнання підстанції на шахті ім. А.Ф. Засядька, завершені роботи з реконструкції високовольтних ліній на вентиляційний стовбур шахти Трудовська. Поряд з реконструкцією мереж електропостачання великих промислових підприємств, намічено виконати заходи по заміні зношених міських розподільчих мереж. Планується виконати реконструкцію 14 трансформаторних підстанцій, 15 км ліній електропередачі. У цілому за рік, в реконструкцію обладнання буде інвестовано 27 млн ​​грн.

Источник: NGOПредыдущая новость
09.08.13 Власникам земель у Донецькій області потрібно оновити документи

Следующая новость
09.08.13 Кто будет контролировать рынок оценки недвижимости?Смотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх