Новости строительства

Донецькі тепловики використовують нові технології енергозбереження

28.08.2013 г.

ККП "Донецькміськтепломережа" розробила заходи щодо використання непридатного енергетичного потенціалу димових газів, що утворилися внаслідок спалювання газу для виробництва теплової енергії.
Про це повідомляє прес-служба ККП "Донецькміськтепломережа".

За даними прес-служби, це один з низьковитратних, і швидко окупаються шляхів зниження вартості виробництва теплової енергії.

Енергетичний потенціал викидною теплової енергії по підприємству оцінюється в 18,1 млн.м3 на рік. При масштабне впровадження технології утилізації, можливо знизити річне газоспоживання на 13,6 млн.м3. Даний потенціал обумовлений тим, що температура відхідних димових газів за котлом не нижче 120-130 ° С, що виключає конденсацію водяної пари в димових трубах. При цьому теплоту відхідних газів і приховану теплоту пароутворення водяної пари можна корисно використовувати.

Так, на підприємстві "Донецькміськтепломережа" вже реалізувало 47 проектів, що передбачають впровадження утилізаторів тепла газів для котлів типу ТВГ-8м, ПТВМ-30.

У поточному році заплановано реалізувати ще 12 проектів з утилізації тепла відхідних газів. В результаті чого планується знизити споживання природного газу на 1,7 млн.м3 на рік, а це в свою чергу знизить собівартість виробленої енергії на 2,5 млн. грн. на рік.

"Враховуючи той факт, що в структурі собівартості теплової енергії газ займає більше 60%, ми намагаємося застосовувати передові технології, що дозволяють економити цей дорогий енергоносій. Зараз на замовлення підприємства фахівці приступили до розробки проектів з" глибокої "утилізації, в результаті якої можливо використовувати теплотворну здатність конденсації, і, відповідно, підняти коефіцієнт використання тепла палива практично до 100% ", - сказав Віктор Рогачов, директор ККП" Донецькміськтепломережа "

Зниження собівартості виробленої теплової енергії дозволить утримувати стабільні ціни на теплозабезпечення для споживачів.

Источник: NGOПредыдущая новость
27.08.13 Об отоплении знают все не по наслышке. Но как правило в теории. На практике же совершается множество ошибок. Что нужно знать при проектировании и монтаже отопления и какие ошибки чаще всего допускаются при монтаже? Об этом читайте в статье "Проектирование систем отопления - ошибки, которые мы совершаем."

Следующая новость
28.08.13 У Єнакієвому відкрили стадіон для мотоболуСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх