Новости строительства

На Донеччині відкрито новий водовод «Маріуполь-Талаківка - Гнутове»

24.09.2013 г.

Будівництво водоводу, на який чекали мешканці двох населених пунктів, завершено.

Звертаючись до мешканців селища Гнутове Андрій Шишацький, сказав:

«Ми спільно з міською владою відкрили цей водовід, щоб ви пили не солону воду з колодязів, а нормальну з крана. Забезпечити якісні умови життя людей незалежно від місця їх проживання - першочергове завдання органів влади на місцях, яку поставив перед нами Президент України Віктор Янукович. Ми зробили черговий крок вперед, на шляху підвищення комфортності життя в Донецькому регіоні».

Зазначимо, до цього водопостачання цих селищ здійснювалося з каптажних колодязів (Каптаж - спорудження для перехоплення і збору підземних вод у місцях їх виведення на поверхню), які у зв'язку з тривалим терміном експлуатації виснажилися, а в знову відкритих підземних джерелах був невеликий запас води.

Наразі від насосної станції «Мирний» м. Маріуполь проведено мережу водопостачання. Водовод діаметром 325 мм і протяжністю 10,8 км забезпечить якісною питною водою мешканців селищ Талаківка і Гнутове , а це близько п'яти тисяч чоловік.

Вже виконано підключення основних споживачів селищ у новий водовід. Для тих, хто хоче мати безпосередньо в своєму будинку централізоване водопостачання, ведеться робота з приєднання їх приватних домоволодінь до системи водопостачання. Так, у селищі Талаківка вже підключено 3215 приватних будинків , в селищі Гнутове - 334.

Источник: Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областiПредыдущая новость
24.09.13 Село на севере Донбасса ищет инвестора для сооружения суперсовременного развлекательного комплекса с круглогодичным горнолыжным курортом

Следующая новость
24.09.13 Мінрегіон продовжує відбір об’єктів для участі у державних житлових програмахСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх