Новости строительства

Мінрегіон продовжує відбір об’єктів для участі у державних житлових програмах

24.09.2013 г.

Ще 39 житлових будинків поповнили перелік об′єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких можуть спрямовуватися кошти. Відповідне рішення прийнято Міжвідомчою комісією з розгляду пропозицій щодо формування названого переліку.

Як повідомили в Департаменті державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону, 12 з 39 відібраних об’єктів, вже прийняті в експлуатацію.

Загалом у цих об’єктах 1956 квартир запропоновано для участі у реалізації програм будівництва доступного житла та здешевлення вартості пільгових іпотечних кредитів.

Рішення Комісії уведено в дію наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20.09.2013 № 458.

Таким чином, на сьогоднішній день Міжвідомча комісія відібрала майже 490об′єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких можуть спрямовуватися кошти. Близько 20 тис. квартир у цих об’єктах запропоновано для участі у реалізації програм будівництва доступного житла та здешевлення вартості пільгових іпотечних кредитів.

Источник: Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областiПредыдущая новость
24.09.13 На Донеччині відкрито новий водовод «Маріуполь-Талаківка - Гнутове»

Следующая новость
24.09.13 Мінрегіон роз’яснює: Оцінювання відповідності – процедура забезпечення вимог безпеки для будівельних виробівСмотри также: Все новости >>
Подписаться на рассылку новостей портала >>

Рейтинг@Mail.ru
наверх